STATYBOSE

Medžiagos pritaikymas yra labai platus pradedant nuo grindų, sienų, pamatų, turėklų, stogų,...
Skaityti plačiau

GAMYKLOSE

Poliurėja naudojama krovininių liftų, metalinių laiptų, sandėlių sienų ir grindų padengimui.
Skaityti daugiau

TRANSPORTO PRAMONĖJE

Ši medžiaga neleidžia kroviniui prišalti prie sunkiojo transporto konstrukcijų.
Skaityti daugiau

MAISTO PRAMONĖJE

Tinka šaldytuvų ir šaldiklių sienoms, grindims, darbo stalams padengti.
Skaityti plačiau

Apie mus

MB “Šiltita”

MB ,,Šiltita“ – jauna bei prespektyvi šiltinimo darbus atliekanti įmonė, kuri subūrė ilgametę patirtį turinčius darbuotojus. Siekdama užtikrinti platų paslaugų spektrą, įmonė juda koja kojon su visomis naujausiomis šiltinimo bei hidroizoliacijos naujovėmis. Kolektyvas jaunas, veržlus sukaupęs ilgalaikę patirtį šiltinimo poliuretano putomis bei hidroizoliacjos srityje ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos Sąjungos šalyse. Mūsų siūlomi darbai atliekmi tik su profesionalia įranga bei sertifikuotomis medžiagomis atitinkančios visus keliamus aukščiausius reikalavimus. MB ,,Šiltita“ turi sprendimus kiekvienam pastatui.

Profesonaliai atliktas darbas ir tik kokybiškos medžiagos Jums mielas kliente garantuoja geriausią pastato energetinį efektyvumą bei sutaupytas lėšas už šildymo sąskaitą. Mielai atsakysime į visus Jums iškilusius klausimus, konsultuojame – nemokamai. Išsamios konsultacijos metu padedame pasirinkti tinkamiausią šiltinimo būdą pagal Jūsų norus.

Kodėl mes?

Mūsų privalumai

Mūsų tikslas – patenkinti klientų lūkesčius visomis įmanomomis priemonėmis.

Mūsų visi turimi produktai yra sertifikuoti, patikrinti ir patikimi. Neatliekame darbų su nekokybiškomis medžiagomis;
Siūlome Jums vieną didžiausią produktų spektrą;
Ilgametė darbuotojų patirtis tolygu kokybiškai atliktam darbui;
Naujausia bei profesonali įranga padeda atlikti įvairaus pobūdžio darbus;
MB ,,Šiltita“ užtikrina, kuo aukštesnę atliekamų darbų kokybę.

Poliurėja

Naujausios kartos hidroizoliacinė danga

Poliurėja – tai unikalios technologijos bei naujausios kartos hidroizoliacinė danga, pasižyminti ilgaamžiškumu ir patvarumu. Ši danga užtikrina tokias savybes, kaip hidroizoliacija, apsauga nuo korozijos ir atsparumu trinčiai. Poliurėja gali būti naudojama ant medžio plieno, betono ir pan.

Kodėl Poliurėja?

Nauda ir privalumai
  • Atsiradus pagrindo įtrūkimams – nepasižeidžia yra elastinga;
  • Nepralaidi vandeniui;
  • Puikiai sukimba su tinkamai paruoštais paviršiais;
  • Atspari didžiajai daliai tirpiklių ar silpnoms rūgštims;
  • Labai plačios pritaikymo galimybės.
  • Beveik arba visiškai neskleidžia kvapo;
  • Medžiagos sertifikuotos ir tinkamos naudoti;
  • Stingsta nuo -30 iki +150 laipsnių pagal Celcijų net esant aukštam santykiniam oro drėgnumui;
  • Nejautri terminiams šokams;

Kur galima panaudoti Poliurėją?

Taikymo galimybės
Statybose
Medžiagos pritaikymas yra labai platus pradedant nuo grindų, sienų, pamatų, turėklų, stogų, nuotekų valymo įrenginių ir baigiant baseinų, stadijonų, stovėjimo aikštelių, pėsčiųjų takų, vamzdynų, tiltų viadukų ar tunelių hidroizoliacija. Ši medžiaga ypač atspari trinčiai ir yra vientisa, tad prailgina padengtų paviršių tarnavimo laiką.
Gamyklose
Dažnai susiduriame su dižiulėmis apkrovomis grindims bei slidžių paviršių kiekiu. Todėl poliurėja naudojama krovininių liftų, metalinių laiptų, sandėlių sienų ir grindų padengimui bei triukšmo mažinimui patalpose, apsaugai nuo korozijos, cisternų išoriniam ir vidiniam padengimui ir kt.
Sunkiojo transporto pramonėje
Prailgina tentinių ir izoterminių priekabų grindų, bortų, rėmų taip pat savivarčių ir cisternų metalinių paviršių tarnavimo laiką. Ši medžiaga neleidžia kroviniui prišalti prie sunkiojo transporto konstrukcijų.
Gyvulininkystės ir žemės ūkyje
Ši danga naudojama siekiant apsaugoti techniką nuo trašų sukeliamos korozijos. Dėl gyvulių išmatose esančio amoniako, padengus paviršius, poliurėja atlieka apsauginę funkciją, tad paviršius neskeldėja ir netrupa.
Laivybos pramonėje
Esant druskingam vandeniui poliurėja saugo jūros transporto metalines dalis nuo korozijos. Padengus vidines jūros transporto dalis šia danga, paviršiai tampa nebeslidūs.
Maisto gamyboje
Tinka šaldytuvų ir šaldiklių sienoms, grindims, darbo stalams padengti. Maisto gamybos pramonėje itin plačiai taikomas.
Kuro ir naftos pramonėje
Poliurėja padengti cisternų, išleidžiamų atliekų rezervuarų, saugyklų ir kompresorinių patalpų paviršiai tampa atsparūs sprogimams ir cheminių medžiagų išsiliejimui.
Geležinkelių pramonėje
Danga tinkama vagonų grindų, sienų, lubų, krovininių konteinerių bei talpyklų apsaugai nuo apkrovos, trinties ar įvairių gabenamų medžiagų poveikio.

Galerija

Darbų pavyzdžiai

Mūsų siūlomi darbai atliekmi tik su profesionalia įranga bei sertifikuotomis medžiagomis atitinkančios visus keliamus aukščiausius reikalavimus.

Turite klausimų?

Užpildykite laukus žemiau ir mūsų specialistai atsakys į visus Jums rūpimus klausimus. Taip pat, galite kreiptis kontaktais nurodytais apačioje.


Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant pateikti tinkamiausią MB “Šiltita” teikiamų paslaugų pasiūlymą. Užpildydami užklausos formą, SUTINKATE su Jūsų asmens duomenų tvarkymu, taip pat SUTINKATE gauti pasiūlymus dėl MB „Šiltita” teikiamų paslaugų. Plačiau apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą skaitykite mūsų Privatumo Politikoje

+370 607 83320
Pir – Pen 7:00-18:00

Šeš – Sek 9:00-14:00